اسپادانا

برند اسپادانا فعالیت خود را در زمینه تولید انواع محصولات بهداشتی پلاستیکی ساختمان از جمله دستگاه خوشبو کننده هوا و تصفیه آب آغاز کرد. در طی سالیان اخیر این مجموعه با تولید انواع جامایع، جادستمال، دستگاه خمیردندان، جاصابون ، مجموعه چندمنظوره حمام و طی آویز و … تولید محصولات خود را به طور چشم گیری افزایش داده است. کیفیت بالا، ضمانت و خدمات پس از فروش مناسب از اولویتهای اصلی این شرکت جهت تامین هر چه بیشتر رضایت مشتریان و مصرف کنندگان محترم می باشد.

با پیشنهادات و نظرات سازنده خود ما را در این مهم یاری نمایید.

شرکت توکاپلاست نقش جهان

شرکت توکا پلاست نقش جهان با داشتن دو دهه سابقه در زمینه تولید محصولات بهداشتی ساختمانی، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با عنوان تجاری مهرآذین اسپادانا آغاز کرد و در سال ۱۳۹۳ با حضور در شهرک صنعتی جی استان اصفهان خط تولید محصولات خود را توسعه داد.

هدف این مجموعه ارائه ی محصولات با کیفیت به مصرف کنندگان عزیز می باشد و در این خصوص با ارتقا خط تولید، طراحی و ساخت محصولات جدید، سعی در زیباسازی و ایجاد آرامش در محیط خانه و محل کار نموده است.

محصولات تولیدی این مجموعه با برند اسپادانا همراه با ضمانت و خدمات پس از فروش در دسترس عموم مصرف کنندگان، چه در بازار داخلی و چه در بازار خارجی می باشد.

برندها
0
محصولات
0
مشتریان ما
0