031-37790191
021-66902010

4 مزیت دستگاه تصفیه آب خانگی پرتابل

4 مزیت دستگاه تصفیه آب خانگی پرتابل

دستگاه تصفیه آب امروز دیگر به یک ضرورت اجتناب ناپذیر در زندگی تبدیل شد است. اما چه مشکلاتی وجود دارد که مزایای دستگاه تصفیه آب خانگی پرتابل با حل آنها تمام بهانه ها را برای نداشتن یک دستگاه تصفیه کننده آب از بین می برد. چرا با وجود دانستن اهمیت آب تصفیه شده و خطرات آب های غیرتصفیه هنوز هم خانه هایی وجود دارند که از این وسیله حیاتی بهره نمی‌برند؟ شاید بزرگترین مشکل کمبود جا و هزینه بسیار دستگاه باشد که گاه به چندین میلیون نیز می‌رسد. درست است که دستگاه تصفیه آب چند میلیونی مزایایی دارد اما آیا شما برای منزلتان به آن نیاز دارید یا می توانید با هزینه بسیار کمتر نیز مشکلات آب آشامیدنی خود را حل کنید. اگر نمی‌دانید برای منزل خود به دنبال چه نوع دستگاه تصفیه آب باید باشید مطلب پنج نکته برای خرید دستگاه تصفیه آب را حتما مطالعه کنید.این مطلب را تا انتها بخوانید تا نظرتان نصبت به تصفیه آب و تمام نکاتی که شما را از خرید یک دستگاه پرتابل خانگی منصرف می‌کند تغییر کند.

ادامه مطلب...

پیشگیری از سنگ کلیه با دستگاه تصفیه آب خانگی

پیشگیری از سنگ کلیه با دستگاه تصفیه آب خانگی

 درد از نواحی راست و یا چپ شکم به سمت مرکز ثقل بدن میپیچد، دردی که واقعا زمینگیر کننده است. گاه با درمان دارویی، گاه با فعالیت جسمانی و در برخی موارد نیز درمانی جز عمل جراحی وجود ندارد. سنگ کلیه در واقع توده ای از املاح معدنی است که در کلیه ایجاد می شود و علاوه بر درد بسیار در مواردی به انسداد های حاد منجر می شود. درد پهلو، وجود خون در ادرار و درد شکم از اولیه ترین نشانه های سنگ کلیه می باشد که 5 درصد مردم جهان در طول عمر خود به آن دچار می شوند. کلیه انسان نقش اساسی در تصفیه بدن از موارد زاید محلول دارد ولی چیزی ک باعث ایجاد سنگ کلیه می شود میزان بالای املاح تصفیه شده در این تصفیه خانه طبیعی بدن است.

ادامه مطلب...

نقش کربن فعال در تصفیه آب | تصفیه آب خانگی اسپادانا

کربن فعال چیست؟

وقتی اسم کربن فعال می آید احتیاجی نیست به مواد شیمیایی پیچیده‌ی ایجاد شده در آزمایشگاه های شیمیایی مجهز فکر کنید. کربن فعال ماده ای است با پایه کربن که در شرایط دمایی خاص فعال گردیده است تعریف ساده تر آن این است که کربن فعال درواقع همان ماده سیاه رنگی است که ما آن را به نام زغال می‌شناسیم و در بازه دمایی 500 تا 800 درجه سانتیگراد حرارت داده می‌شود تا فعال گردد. زغال سنگ، زغال پوست نارگیل و چوب سوخته در روش فعال سازی با بخار در بازه دمایی 800 تا 1100 درجه با هوا و بخار آب حرارت داده می شوند و نتیجه آن کیفیت بالاتر کربن به نسبت روش فعال سازی شیمیایی می باشد.

ادامه مطلب...

دستگاه تصفیه آب چگونه عمل می کند؟ | دستگاه تصفیه آب اسپادانا

دستگاه تصفیه آب چگونه عمل می کند؟ | دستگاه تصفیه آب اسپادانا

حتما تا امروز بارها و بارها اسم دستگاه تصفیه آب با برند های مختلف را شنیده اید. از تلویزیون و رادیو و یا حتی در روزنامه ها و مقالات همین وبسایت هم درمورد اهمیت تصفیه آب حتی تصفیه آب لوله کشی شده مطالب بسیاری به گوشتان خورده است. اما واقعا یک تصفیه آب چه عملی انجام می دهد که انقدر حضورش را در هر منزلی برای سلامتی و حفظ بهداشت الزامی کرده است. تا بحال با خود فکر کرده اید آب چه فرایندی را در یک دستگاه تصفیه آب طی می کند که پس از آن می تواند در عین گوارایی، سلامتی شما و خانواده تان را نیز تضمین نماید؟ امروز می خواهیم رازی را به شما بگوییم که در هیچ تبلیغی ندیده اید و نخواهید دید.

ادامه مطلب...

تصفیه آب | دستگاه تصفیه آب، یک الزام خانگی

تصفیه آب | دستگاه تصفیه آب، یک الزام خانگی

تصفیه آب در شرایط کنونی جامعه انسانی دیگر تنها یک انتخاب نیست. با شروع انقلاب صنعتی در فرانسه فرایندهای زندگی سرعت بخشیده شد. ماشین جای انسان ها را گرفتند و به ظاهر زندگی را برای ما آسان تر کردند اما در همین حال هزاران نوع آلودگی را با خود به همراه آوردند در همین حال رشد فزاینده تعداد انسان ها بر روی زمین و تسریع تولید مواد غذایی یک دشمن جدید برای انسان ها به وجود آورد، سموم شیمیایی. هر روز کشنده تر از دیروز. و همه به راحتی در آب محلول می شوند و حتی وقتی نمیبینیم و وجود آنها را حس نمیکنیم همراه با لوله کشی های مدرن به منزل خود راهشان می دهیم. زندگی روزمره همه ما انسان ها در هر کجای جهان چنان با مواد سمی ساخته بشر احاطه شده است که دیگر تصفیه آب یک انتخاب نیست بلکه یک اجبار است.

ادامه مطلب...

آب، عنصری حیات بخش یا کشنده؟

آب، عنصری حیات بخش یا کشنده؟

با یک نگاه سطحی به اطراف می توانید محیطی را ببینید که هر وسیله ای می تواند کیفیت و یا حتی وجود زندگی برای انسان را به مخاطره بیاندازد. زندگی شهری یا روستایی، محیط مدرن یا سنتی فرقی نمی کند، همواره مواردی وجود دارد که برای انسان خطر آفرین است. یکی از این موارد بیماری ها می باشند. باکتری ها و ویروس ها با دشتن نقش اصلی در بوجود آمدن امراض مختلف، هر روزه بیشتر از پیش پیشرفت کرده وخود را با محیط و دارو ها منطبق می کنند. بهترین راه برای کمترین احتمال مواجهه با این عوامل، پیشگیری است.

ادامه مطلب...

پنج نکته برای خرید دستگاه تصفیه آب

 

پنج نکته برای خرید دستگاه تصفیه آب

برای منزل خود به دنبال یک دستگاه تصفیه آب مناسب هستید؟ به اهمیت آب تصفیه شده واقف هستید و به دنبال راه چاره اید؟ شاخص های انتخاب یک دستگاه تصفیه آب را نمیدانید؟ برای جواب به همه سوال هایتان تا انتهای این مطلب همراه باشید.

ادامه مطلب...

تصفیه آب، تصفیه زندگی

 

تصفیه آب، تصفیه زندگی

بخش اعظمی از بدن ما انسان ها از آب تشکیل شده است، بدنی که هر لحظه برای انجام فعالیت های جسمانی خود به آبی پاک نیاز دارد. اما چقدر در دنیای پر از آلودگی امروزه آب سالم در دسترس است.اگر بو و مزه خاصی نمی دهد یعنی سالم است؟ آزمایش ها ثابت کرده است که جواب این سوال هرچقدر هم که نگران کننده باشد منفی است.

ادامه مطلب...

چرا فیلتر آب سرامیکی

چرا فیلتر آب سرامیکی

طبیعت می‌داند که چه چیزی بهترین عملکرد را دارد. عبور آب از میان لایه‌ های صخره‌ها، فرایندی مؤثر در فیلتراسیون طبیعی است و استفاده از سرامیک حاصل از مواد خام طبیعی، یکی از قدیمی‌ ترین و کارآمدترین روش‌های فیلتراسیون آب است.

فیلترهای آب سرامیکی این روند را از طریق فناوری فیلتر چند مرحله‌ای شبیه‌سازی می‌کنند تا آب آشامیدنی بهتری را تضمین نمایند.

ادامه مطلب...

کربن فعال چیست؟

 

کربن فعال چیست؟

کربن فعال برای تصفیه مایعات و گازها استفاده می‌شود و کاربردهای مختلفی از جمله در تصفیه آب آشامیدنی شهری، فرآوری مواد غذایی و نوشیدنی، از بین بردن بو، کنترل آلودگی صنعتی و فیلترهای خانگی تصفیه آب در نقطه مصرف را داراست. آگاهی عمومی و نگرانی نسبت به آب آشامیدنی سالم، موجب شده است تا مصرف‌کنندگان برای تصفیه بیشتر آب آشامیدنی خود، سیستم‌های کربنی تصفیه آب در نقطه مصرف را در خانه‌ های خود نصب نمایند.

ادامه مطلب...

اهمیت فیلتراسیون آب

اهمیت فیلتراسیون آب

بیش از این نمی‌توان از تهدید آلاینده‌های مضر موجود در آب آشامیدنی به شکلی معقولانه‌ای چشم پوشید. رابطه میان آب آشامیدنی آلوده و بسیاری از بیماری‌های قابل توجه و مشکلات سلامتی به قدری قوی است که نمی‌توان آن‌ها را دست کم گرفت.

ادامه مطلب...

10 دلیل برای استفاده از فیلتر آب

10 دلیل برای استفاده از فیلتر آب

فیلتر آب بدون شک یکی از ضروری ترین و در عین حال سودمندترین کالاهایی است که می تواند در منزل شما وجود داشته باشد. اگر هنوز هم نسبت به منافع این محصول ، به نتیجه نرسیده اید، 10 دلیل بیان شده برای استفاده از فیلتر آب را مطالعه نمایید:

ادامه مطلب...